KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13406207
nr 1340 6207
Signerad, T. B Olsson, 1962, sjunkande skepp. Olja på duk, 38x68cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 20:26:25
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)